Menu
+48 343627866 / +48 501396099 od 8.00 do 15.00 biuro@agape-czestochowa.org

AIESEC KATOWICE REKRUTUJE NA WOLONTARIAT ZAGRANICZNY!

0 Comment


 „Przypadkowa ulotka sprawiła, że zrobiłam w swoim życiu ogromny krok. Krok, który uczynił mnie odważniejszą i bardziej pewną siebie. Udało mi się pokonać strach przed samotną podróżą na drugi koniec świata, przed raftingiem, pomimo tego, że nie umiem pływać, przed skokami z wodospadu czy jazdą na głowie słonia.” – tak swoją przygodę z Global Citizen na Sri Lance wspomina Ania –  absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

  • Lubisz podróżować i jesteś osobą ciekawą świata?
  • Nie boisz się wyzwań i chcesz wyciągnąć z życia jak najwięcej?
  • A może w Twoje życie wkradła się nuda i chciałbyś coś zmienić?

 Jeżeli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś : ‘TAK’, to znak, że wolontariat z AIESEC Katowice jest właśnie dla Ciebie!

Global Citizen to międzynarodowy program wolontariatów dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. Rekrutacja na wolontariat trwa cały rok. To od Ciebie zależy, gdzie pojedziesz i na czym będzie polegała Twoja praca. Mamy do zaoferowania 3 rodzaje programów: Culture, World Issue oraz Management.

Możesz wyjechać do 17 krajów na całym świecie. Praca z dziećmi na Węgrzech? Dyskutowanie o problemach na świecie w Kolumbii, a może projekty ekologiczne w Chinach? To tylko przykłady, bo możliwości wyjazdów jest o wiele więcej! Nie czekaj – aplikuj i przeżyj przygodę swojego życia!

Jak wyjechać na program Global Citizen?

  • Wystarczy mieć nie więcej niż 30 lat
  • Posiadać status studenta lub absolwenta do 2. roku po ukończeniu studiów
  • Znać język angielski na poziomie B1

 

Zarejestruj się na stronie: http://kato.aiesec.pl/gc-wolontariat i przeglądaj oferty wolontariatów za darmo!

Chcesz być na bieżąco? Śledź naszego Facebook’a: www.fb.com/AIESECKatowiceUE oraz naszą stronę internetową www.aiesec.pl/katowice

Global Citizen - plakat

Scroll Up