Menu
+48 343627866 / +48 501396099 od 8.00 do 15.00 biuro@agape-czestochowa.org

Zaproszenie na szkolenie: „Klauzule społeczne w Zamówieniach Publicznych”

0 Comment

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Fundusz Współpracy zapraszamy na seminarium pt. Klauzule społeczne w Zamówieniach Publicznych organizowane przez Fundację Fundusz Współpracy w ramach projektu systemowego „Zintegrowany system wsparcia ekonomii społecznej”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Seminarium realizowane jest pod patronatem Urzędu Zamówień Publicznych i Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Związku Miast Polskich a skierowane jest do pracowników administracji publicznej oraz pracowników instytucji zobowiązanych do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych.

Seminaria realizowane są w około 80 lokalizacjach na terenie całego kraju. Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej, jako partner lokalny wydarzenia zajmuje się organizacją seminariów na terenie województwa śląskiego i opolskiego.

Seminarium odbędzie się 28 kwietnia 2014 r. w Agencji Rozwoju Regionalnego – Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, ul. Wały Dwernickiego 117, Częstochowa, początek o godz. 9.00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się w załącznikach oraz na stronie internetowej www.klauzulespoleczne.pl.

Na seminarium można zgłosić się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego. W razie pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z zespołem projektowym, tel. 022/4509704, e-mail: klauzule@cofund.org.pl.

Z wyrazami szacunku,

Tadeusz Durczok

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej

Zaproszenie

Program szkolenia

 

Scroll Up